"> Powrót Jordan 4 Retro "Cool Grey" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Powrót Jordan 4 Retro “Cool Grey”

23 grudnia 2018

Powrót Jordan 4 Retro “Cool Grey”

Jedna z żadszych kolorystyk Jordan 4, o kóre prosiło wiele osób zostanie przywrócone w 2019 roku.

Powrót Jordan 4 Retro “Cool Grey”, ale o co chodzi?

Jordan 4 to jeden z najbardziej lubianych modeli z całej numerowanej kolekcji , a kolorystyka “Cool Grey” to unikat. “Cool Grey” po raz ostatni na półkach sklepowych zagościły w 2004 roku, czyli 14 lat temu. 4 model z linii posiada kilka charakterystycznych elementów, jednym z nich są “skrzydła” po bokach, które służą do trzymania sznurowadeł. Kolejnym charakterystycznym elementem jest dodatkowa siatka na bocznych panelach i języku. Język jest dosyć wysoki, a jego kształt nadaje charakterystyczny wygląd całości. Z tyłu zastosowano panel z tworzywa, który ma odróżniający się “spoiler”, a w zależności od wersji znajdziemy na nim logowanie Nike Air lub Jumpman. Podeszwa posiada okienko, przez które widać system Air pod piętą. Ogólnie rzecz biorąc Air Jordan 4 to klasyk, który należy do grona najlepszych butów retro basket.

Powrót Jordan 4 Retro “Cool Grey”, kolorystyka

Zamszowa cholewka w wydaniu retro miała szary kolor, taki sam kolor mają siatka i tylni panel. Tylni panel oraz skrzydła są wykonane również z zamszu. Plastikowe elementy trzymające sznurowadła są czarne. Jumpman z tyłu jest chromowany, a logo na języku ma białe logo Jumpman i napis Flight w kolorze żółtym. Podeszwa to mieszanka w dużej mierze bieli i czerni. Białe są elementy dookoła okna oraz w przedniej części, natomiast większość spodu jest czarna. Podeszwa jak i spód mają rózniez elementy w kolorze żółtym.

Powrót Jordan 4 Retro “Cool Grey”, zdjęcia

Zdjęcie przedstawia wydanie z roku 2004.

air-jordan-4-cool-grey-chrome-dark-charcoal-varsity-maize
Źródło – Flight Club

Powrót Jordan 4 Retro “Cool Grey”, dostępność

Wedle informacji jakie krążą w sieci, Jordan 4 “Cool Grey” mają pojawić się w sklepach 3 sierpnia 2019. Sprawdź: Jordan 4


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *