"> Powrót modelu Jordan Dub Zero - Informacje, zdjęcia, cena w Ataf
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Powrót modelu Jordan Dub Zero

9 stycznia 2020

Powrót modelu Jordan Dub Zero

Jordan Dub Zero to hybryda która swoją premierę miała aż w 2005 roku. W międzyczasie model był do kupienia w 2006 i 2009 oraz w 2015 roku, na 30lecie marki Jordan, kiedy był dostępny również u nas. Na przełomie 2019/2020 roku model wrócił do sprzedaży. W dzisiejszych czasach projekty Jordana łączone z kilku modeli nie są niczym nowym jednak w 2005 roku wywołał spore zaskoczenie jako pierwszy hybrydowy model. 

Projekt łączy w sobie elementy z aż 7 modeli Jordanów retro! Znajdziemy tutaj podeszwę z Jordanów 4, spoiler z Jordanów 6 (co ciekawe ten był inspirowany spoilerem Porshe 911), lakierowaną skórę z Jordanów 11, napis “T W O 3” na języku z Jordanów 12, tkaną skórę z tyłu buta z Jordanów 15. Całość dopełnia bryła zaczerpnięta z Jordanów 13 i laserowo tworzone wzory na cholewce z Jordanów 20.

Jak więc widać, model Jordan Dub Zero to wręcz kwintesencja brandu Jordan. Warto dodać, że za amortyzacje odpowiada tu niezawodny system Air Max a za projekt odpowiadał legendarny projektant marki Nike – Tinker Hatfield

Jordan Dub Zero – Gdzie kupić, cena

Model jest do kupienia u nas pod tym linkiem: https://www.ataf.pl/12_jordan

Cena detaliczna to 679 PLN ale u nas są one obecnie w cenie 629 PLN. Cenę można obniżyć korzystając z kodów rabatowych.

Jordan Dub Zero – zdjęcia 

 


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *