"> Reebok Shaq Attaq "Superman" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Ubrania

Reebok Shaq Attaq “Superman”

13 lutego 2018

Reebok Shaq Attaq “Superman”

Reebok przywraca jeden z flagowych modeli Saquille’a O’neal’a, jakim jest Shaq Attaq. Wydanie to upamiętnia jego debiut w All-Star game 25 lat temu. Do wszystkiego dołączyło się jeszcze Stance Socks, Mitchell & Ness i Shoe Palace. Razem przygotowali produkty, które są ze sobą powiązane, a motywem przewodnim jest Superman.

Kolorystyka Shaq Attaq jest dosyć prosta, dominuje tutaj kolor biały i czarny, a detale są w kolorach charakterystycznych dla postaci Superman’a. Logo supermena znajduje się na języku i umieszczono je na pompkach. Wnętrze buta ma również nadruki i wyściółka jednego buta jest czerwona a drugiego niebieska, jezeli chodzi o kolor języka to zastosowano taki sam zabieg.

Reebok Shaq Attaq "Superman"
Źródło – Shoe Palace

Mitchell & Ness przygotowało prostą koszulkę koloru niebieskiego z czerwonymi napisami. Napisy mają biały obryz, a ich czcionka przypomina tą z koszulek NBA. Na plecach znajduje się nazwisko, czyli O’neal i numer 34, który miał grając dla Orlando Magic. Z przodu na dole koszulki znajduje się charakterystyczna dla Mitchell & Ness metka a nad nią logo Superman’a.

Mitchell & Ness O'Neal "Superman"
Źródło – Shoe Palace

Stance Socks ma 2 pary skarpetek. Jedne z nich mają podobiznę Superman’a na całej powierzchni a druga para jest bardziej stonowana i znajdziemy na niej napis Superman w okolicy kostki a przy palcach jego logo. Wszystko wykonane jest w stylu znanym z komiksów o Superman’ie.

Stance Socks O'Neal "Superman"
Źródło – Shoe Palace

Całość bardzo fajnie się prezentuje. W kwestii dostępności to wedle postu na instagramie Shoe Palace będą one dostępne 16 lutego. Co do dostępności to jak na dany moment wiadomo, że będą dostępne w Shoe Palace.

Shaquille O'neal All-Star "Superman"
Źródło – Shoe Palace

    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *