"> Russell Westbrook ma swój model - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Russell Westbrook ma swój model

7 stycznia 2018

Russell Westbrook ma swój model

Russ jest dzikiem na boisku, szybki, zwinny i mocny gracz, jego atletyczność jest poza skalą. Kilka dni temu, w meczu OKC konta LA Lakers wyszedł na parkiet w dotąd nieznanym modelu od Jordan. Nowe buty mają nazwę Why Not Zer0.1.

Źródło – Getty

Cholewka wykonana jest z siatki, która jest zgrzana z materiałem, a wokoło kostki znajduje się specjalny kołnierz. Za amortyzację odpowiada poduszka Air Zoom, która jest na całej długości podeszwy. Elementem wyróżniającym się najbardziej jest klatka z tyłu przy kostce, ma geometryczny kształt i łączy się z podeszwą.

Logowanie Jordan znajduje się w centralnej części cholewki, na boku klatki w okolicy kostki i na spodzie buta. Logo Westbrook’a umieszczono na kołnierzu, a napis ‘Why Not’, który jest mottem Russell’a Westbrook’a znajdziemy na języku.

Źródło – Nike

Poznaliśmy 2 kolorystyki, tą powyżej oraz limitowaną, która nazywa się ‘Lustrzane odbicie’. Na przedniej części buta znajdziemy wiele fotografii i tekstów powiązanych z Russell’em jak i Jordan, całość jest zrobiona na wzór kolarzu.

Źródło – Nike

Jordan Why Not 0.1 z kształtu i troszkę z wyglądu przypominają 22 lub 15 model Jordan, również mają opływowy kształt i pewne linie są ostre. Buty dostępne będą w sprzedaży od 15 stycznia. Jeżeli chodzi o dostępność u nas w sklepie to jeszcze nie mamy informacji odnośnie tego modelu. Jak jesteście zainteresowani produktami od Jordan to zapraszamy do naszego sklepu.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *