"> Saucony Azura OG - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Saucony Azura OG

15 grudnia 2018

Saucony Azura OG

Saucony to marka, która nie jest jakoś mocno znana na polskim rynku, a szkoda bo produkują bardzo fajne buty biegowe, a ich modele retro są unikatowe w swoim designie. Właśnie jeden z modeli retro zostanie przywrócony, ale w jakiej formie.

Saucony Azura OG, co to?

Azura od Saucony to stary model biegowy, który na rynku pojawił się w 1988 roku. Saucony zdecydowało się przywrócić je w takiej formie, w jakiej po raz pierwszy trafiły na półki. Cholewka to połączenie zamszowych paneli i siateczki. Mnogość paneli i specyficzne logowania sprawiają, że są to buty jedyne w swoim rodzaju. Z boku oczywiście nie zabrakło charakterystycznego panelu z 3 dziurkami i przeszyciem w kształcie litery S.

Saucony Azura OG, kolorystyka

Jest to kolorystyka OG, czyli taka sama jak w 1988 roku. Biała cholewka posiada niebieskie i żółte elementy, które ładnie kontrastują ze sobą oraz z cholewką. Niebieski zastosowano na toeboxie, z boku, z tyłu oraz na metce na języku. Żółty widoczny jest na panelu z logowaniem Saucony oraz na siateczce z tyłu. Haftowane logowanie Azura oraz logo z boku są wykonane białą i żółtą nicią i znajdują się na niebieskim panelu. Podeszwa ma żółty element przy cholewce, jej środek jest biały a spód to mieszanka żółtych, niebieskich i czarnych elementów.

Saucony Azura OG, zdjęcia

saucony-azura-og-2

saucony-azura-og-1
Źródło – Asphalt Gold

Saucony Azura OG, premiera

Saucony Azura OG mają trafić do sprzedaży 18 grudnia do sklepów, które mają w swojej ofercie produkty Saucony.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *