"> Supreme x Nike SB Gato - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Supreme x Nike SB Gato

30 sierpnia 2018

Supreme x Nike SB Gato

Kolejna kolaboracja między NikeSB i Supreme, tym razem model pobawili się modelem Gato, który docelowo był butem do halowej piłki nożnej został zmieniony w deskorolkowy.

Supreme x Nike SB Gato, co to za buty?

Nike Gato to model stworzony do halowej piłki nożnej, ale zostało dostosowane do deskorolki przez deskorolkową sekcję Nike pod koniec 2013 roku. Cholewkę wykonano z cielęcej skóry, z boku umieszczono charakterystyczne, wielkie logo Nike. Pod logiem umieszczono coś na wzór wywietrzników, których kolor jest dobrany tak aby kontrastował z cholewką. Z przodu dodano mały panel w celu zwiększenia wytrzymałości. Część podeszwy jest tego samego koloru co cholewka, jednak element, który odpowiada za amortyzację wykonano z pianki cushlon jest biały. Całość dopełnia spód w klasycznym “gumowym” kolorze. Na języku znajdziemy białą metkę z logiem Nike SB i Supreme w formie boxlogo. Metka Supreme znajduje się w okolicy kołnierza, a z tyłu butów jest napis WORLD FAMOUS, po jednym słowie na but.

Supreme x Nike SB Gato, kolorystyki

Do wyboru mamy 4 kolorystyki, czarną, czerwoną, białą oraz błękitną. Każda ma inny kolor kontrastujący, czarna ma różowe detale, czerwone mają żółte wstawki, białe mają czerwone, a błękitne mają granatowe detale. Każda kolorystyka jest postawiona na białej podeszwie z brązowym, gumowym spodem.

Supreme x Nike SB Gato, zdjęcia

Supreme x NikeSB Gato AR9821-116 Supreme x NikeSB Gato AR9821-001 Supreme x NikeSB Gato AR9821-400

Supreme x NikeSB Gato AR9821-600
Źródło – Supreme

Supreme x Nike SB Gato, dostępność

Na sklepie Supreme pojawia się 30.08 z ceną 110$, możliwe, że zobaczymy je też na oficjalnym sklepie Nike.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *