"> UNDEFEATED X Adidas UltraBoost - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

UNDEFEATED X Adidas UltraBoost

31 marca 2018

UNDEFEATED X Adidas UltraBoost

UNDEFEATED wraz z Adidas przygotowali bardzo ciekawą wersję UltraBoost. Pierwsze fotki i przecieki były już w grudniu 2017 roku. Niedawno Adidas udostępnił oficjalne zdjęcia jednej z kolorystyk. Całość jest bardzo prosta, a logowanie umieszczono w bardzo ciekawy sposób.

UNDEFEATED X Adidas UltraBoost, kolorystyka

Na dany moment pokazali tylko czarną kolorystykę. Całą cholewka jest czarna i wykonana z primeknitu, a jej układ otworów wentylacyjnych zbliżony jest do tych znanych z UltraBoost 1.0. Z przodu dodano panel, który jest zgrzany z cholewką. Klatka boczna oraz ta przy pięcie są również czarne. Logowania na neoprenowym języku są białe, na jednym bucie jest to logo Adidas a na drugim UNDFTD. Najciekawsze jest zastosowanie logowania na cholewce, jest to duży napis UNDEFEATED, który jest podzielony pomiędzy oba buty. Napis jest umieszczony na takiej wysokości, że połowa jest na toeboxie i połowa pod sznurowadłami. Całość postawiono na białym Boost i białej podeszwie Continental.

UNDEFEATED X Adidas UltraBoost, zdjęcia

Undefeated x adidas ultraboost

Undefeated x adidas ultraboost

Undefeated x adidas ultraboost
Źródło – Adidas

CEO UNDEFEATED, Eric Peng Cheng wstawił post na swój instagram, z białą kolorystyką tego modelu

Undefeated

Post udostępniony przez Eric Peng Cheng (@ericpengcheng)

UNDEFEATED X Adidas UltraBoost, premiera i ceny

Jeżeli chodzi o białą kolorystykę to nie ma jeszcze informacji odnośnie ich wydania. To, że jeszcze nie ma jeszcze fotek od Adidas i wstawił je tylko Eric Peng Cheng może oznaczać, że będzie to wydanie ‘Friends & Family’. Jednak o czarnych wiemy, że mają premierę 14 kwietnia, a dostępne mają być w sklepach, które mają w swojej ofercie produkty Adidas Consortium.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *