"> Undefeated x Nike Kobe 1 Protro - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro

25 sierpnia 2018

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro

Mamba Day” celebrowany jest długo, a jak go celebrować wiedzą doskonale chłopaki z Undefeated. Ekipa Undefeated we współpracy z Nike przygotowali specjalne kolorystyki niedawno przywróconego modelu Bryanta, Nike Kobe 1 Protro.

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro, co je wyróżnia

Undefeated przygotowało kolorystyki z kamuflażem, podobne do modelu który wydali wcześniej. Tym razem kamuflaż jest w mocnych kolorach i rzuca się w oczy. Mamy do wyboru 3 wersje kamuflażu: zieloną, czerwoną i najbardziej wyróżniającą się żółtą. Co je wyróżni na tle zwykłych Kobe 1 Protro? Z tyłu napis Undefeated oraz logo Undefeated z boku w okolicy kostki i oczywiście kolorystyka. Jak wspomniałem, najbardziej wyróżnia się żółta kolorystyka, która nawiązuje do uniformów LA Lakers. Kamuflaż ma łaty kolory żółtego i różnią się od siebie jasnością, logo w Undefeated w okolicy pięty jest fioletowe. Pozostałe kolorystyki mają kamuflaż, którego łaty odznaczają się o wiele bardziej od siebie i jest on zielony lub czerwony, a logo przy pięcie w przypadku obu wariantów jest białe.

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro, zdjęcia

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro
Źródło – UNDEFEATED

Undefeated x Nike Kobe 1 Protro, dostępność

Te kolorystyki Kobe 1 Protro miały swoją premierę w USA 24.08, dokładnie o 8:24 czasu pacyficznego przez aplikację SNKRS i dostęp do specjalnej przepustki miały osoby znajdujące się w promieniu 2 mil od butików Undefeated w Los Angeles i Phoenix. Wyprzedały się w kilka sekund, tak więc w kwestii dostępności pozostaje sprawdzać rynek wtórny. Jeżeli jesteście zainteresowani produktami, które są sygnowane prze Kobe Bryant‘a zapraszamy: buty do koszykówki Kobe


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *