"> Under Armour Curry 6 "Fox Theater" - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News Sneaker Archive

Under Armour Curry 6 “Fox Theater”

12 grudnia 2018

Under Armour Curry 6 “Fox Theater”

Under Armour oficjalnie przedstawiło 6 model dla Stephen‘a Curre‘ego.

Under Armour Curry 6 “Fox Theater”, co to?

Lina sygnowana przez Stephen‘a Curry‘ego liczy już 6 modeli. Najnowszy model to niska konstrukcja, która ma cholewkę zintegrowaną z językiem i kołnierzem. Do skonstruowania cholewki wykorzystano siateczkę, pleciony materiał podobny do flyknit lub primeknit oraz inne materiały syntetyczne. Z przodu dodano dodatkowy panel, który jest wgrzany i ma za zadanie zwiększyć wytrzymałość i odporność na ścieranie w momencie zrywów i podczas tarcia przodem o podłoże w czasie manewrów na boisku. Ciekawie prezentuje się system wiązania, który ma przeprowadzoną linkę wzdłuż stopy oraz z tyłu ścięgna Achillesa, a podczas ściągania sznurowadeł zwiększa się dopasowanie buta do stopy. W podeszwie znalazła się pianka HOVR, która jest na całej jej długości. Na spodzie znajduje się segmentowana podeszwa, a jej dzielenia znajdują się w miejscach, gdzie najczęściej zgina się but. Wzór na spodzie to mieszanka prostych linii, krzyżowych oraz okręgów, które znajdują się na odpowiednich częściach spodu. Oczywiście nie zapomniano o wsparciu śródstopia, które jest zapewnione przez płytkę w środkowej części podeszwy.

Under Armour Curry 6 “Fox Theater”, kolorystyka

Under Armour zaprezentowało kolorystykę, której inspiracją było znane miejsce z Oakland, Fox Theatre. Głównym kolorem jest czerń i widzimy ją na całej cholewce. Żółte, pomarańczowe oraz zielone elementy przełamują ciemną barwę i zastosowano je na takich elementach jak linka trzymająca sznurowadła, linka na języku czy nici w plecionej części cholewki. Podeszwa również posiada “żywe” kolory. Kolory te widoczne są na heksagonalnym wzorze podeszwy, na półprzeźroczystym elemencie z logiem Stephen‘a Curry‘ego oraz półprzeźroczystym spodzie.

Under Armour Curry 6 “Fox Theater”, zdjęcia

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater

Under-Armour-Curry-6-Fox-Theater
Źródło – Under Armour

Under Armour Curry 6 “Fox Theater”, premiera

Do sprzedaży w oficjalnych sklepach Under Armour, stacjonarnych oraz online, Curry 6 mają trafić 4 stycznia, a trochę później do sklepów, które mają Under Armour w swojej ofercie.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *