"> Vans X RAINS - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

Vans X RAINS

8 marca 2018

Vans X RAINS

Vans każdy zna ale RAINS nie koniecznie. RAINS jest marką produkującą odzież przeciwdeszczową z Danii. Firma powstałą w 2012 roku i znana jest ze swoich prostych i praktycznych płaszczy, toreb i innych akcesoriów, oczywiście przeciwdeszczowych. RAINS nie pierwszy raz tworzy z inną firmą produkty, współpracowali na przykład ze STUSSY.

Pierwsza kolaboracja Vans i RAINS przynosi nam 3 klasyczne modele Vans, które zostały zainspirowane codziennym życiem Kopenhagi. Modele jakie dostaniemy to Old-Skool, Slip-On, SK-8 Hi. Każdy model jest w minimalistycznym stylu, cholewka i szycia w jednym kolorze a podeszwa biała, lekko zbliżona do kremowej. Old-Skool mają oliwkową cholewkę z białym “Jazz Stripe”, Slip-On są z czarną cholewką, a SK-8 Hi mają kremową cholewkę. Wszystkie modele posadzono na podeszwie UltraCush, która daje bardzo dobrą amortyzację.

Vans X RAINS Old-Skool

Vans X RAINS Old-Skool

Vans X RAINS Old-Skool

Vans X RAINS Slip-On

Vans X RAINS Slip-On

Vans X RAINS Slip-On

Vans X RAINS SK8-Hi

Vans X RAINS SK8-Hi

Vans X RAINS SK8-Hi
Źródło – Vans

Wszystkie modele bardzo dobrze się prezentują, prosta stylistyka sprawia, że będą pasować do wszystkiego. Logowania też nie są jakieś mocno rzucające się w oczy. Najlepiej chyba wyszły SK8-Hi, coś w sobie mają SK8-Hi, które są w całości białe.

Obuwie będzie dostępne w sklepie RAINS oraz w europejskich sklepach Vans, stacjonarnie i online 16 marca.

 


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *