"> WTAPS x Vans - Waffle Lovers Club - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

WTAPS x Vans – Waffle Lovers Club

27 lipca 2018

WTAPS x Vans – Waffle Lovers Club

Szykuje się nowa odsłona znanej i lubianej kolaboracji, a konkretniej mowa tu o Vans i WTAPS. W kolekcji znajdziemy nie tylko buty ale i ubrania. Co ważniejsze produkty są z Vans Vault, czyli najwyższa półka.

WTAPS x Vans, co to?

Kolaboracje te znane są starszym wyjadaczom, osoby siedzące w temacie dłużej będą znały modele z kostkami na boku, które zbierały wiele dobrych komentarzy na forach, tak jest, na forach. Kolaboracja została też zauważone przez większe grono po tym jak Kanye pokazał się w jednej z ich kolaboracji, a konkretniej w sk-8 Hi. Przy nowej kolaboracji użyto wzorów, które wpasują się w większość dzisiejszych trendów. W kolekcji znajdziemy 2 pary Old Skool, 2 Pary Sk8-Hi, w pary Era i Half-Cab, co do ubrań to będą 3 longi, bluza, kurtka coach i duffelbag.

WTAPS x Vans, kolorystyki

Zacznijmy od Old Skool, kórych są 2 kolorytsyki. Przedni panel nad palcami, przy sznurowadłach i z tyłu są wykonane z zamszu, panel boczny i element dookoła kostki wykonane są z grubego, płóciennego materiału. Metka na języku ma duże białe logo “off the wall“. “Jazz stripe” z boku jest biały. Ciekawie zrobiono podeszwę, jest 2 kolorowa, na spodzie klasycznie mamy “wafel”. Kolory jakie mamy do wyboru w przypadku tych modeli mamy  oliwkę lub granat. Kolory te znajdziemy na cholewce, czyli panele zamszowe, płócienne metka i sznurowadłach. Kolor znajdziemy także na jednej warstwie podeszwy, tej bliżej cholewki. Reszta jest biała.

Sk8-Hi mają cholewkę która ma panele zamszowe i płócienne. Cholewka i podeszwa są w całości czarne, ale jest coś co je mocno wyróżnia z tłumu, coś co czyni je “Lit“, jest to płomień z boku, który dostępny jest w 2 kolorach, niebieski i pomarańczowym. Dla płomienia z boku poświęcono “Jazz stripe“, a sam płomień wyhaftowano.

Era LX kolorystykę mają podobną do Full-Cab wydanego w 2015 roku. Czarny zamsz na przodzie i tyle jest przełamany środkowym panelem w kolorze szarym lub oliwkowym z wzorem skóry krokodyla, zależnie od wybranej kolorystyki. Podeszwa w tym modelu jest czarna i dopełnia stonowany wygląd. Sznurowadła są w kolorze panelu środkowego.

Half-Cab przyozdobiono motywem camo, a konkretniej digicamo. Zamsz w kolorze czarnym/ciemno szarym znajduje się na panelu przednim i w okolicy sznurowadeł, które również są czarne. reszta paneli cholewki jest w monochromatycznym motywie digicamo. Z boku oczywiście nie zabrakło klasycznej metki Half-Cab. Podeszwa jest tak samo czarna jak sznurowadła.

Kurtka jest bardzo prosta z logowaniem Vans na piersi. Bluza posiada z przodu odbite podeszwy z klasycznym wzorkiem wafla, a z tyłu napis “#1 Waffle Lover Club“. Koszulek z długim rękawem mamy 2 wzory z czego jeden z nich ma 2 kolorystyki. Jeden z modeli posiada z przodu kieszonkę z napisem “Waffle Lovers Club“, a z tyłu logo Vans, rękawy są przyozdobione płomieniami odpowiadającymi kolorem do przedstawionych wyżej Sk8-hi. Drugi model koszulki jest cały w digicamo, takie samo jak na Half-Cab, a na plecach ma napis “Waffle Lovers Club“. Ostatnim produktem jaki nam został do przedstawienia to torba, która po zdjęciach wydaje się mieć 3 główne komory i 1 boczną mniejszą.

WTAPS x Vans, zdjęcia

Vans x Wtaps Era vn0a3cxnu9u

 

Vans x Wtaps Era vn0a3cxnu9t

 

Vans x Wtaps Old Skool vn0a36c8u9y

 

Vans x Wtaps Old Skool vn0a36c8u9x

 

Vans x Wtaps SK8-Hi vn0003t0ua3

 

Vans x Wtaps SK8-Hi vn0003t0ua2

 

Vans x Wtaps Half-Cab Digicamo

 

Vans x Wtaps LS digicamo

 

Vans x Wtaps LS digicamo

 

Vans x Wtaps LS Flame

 

Vans x Wtaps LS Flame

 

Vans x Wtaps Hoodie Waffle lovers

 

Vans x Wtaps Hoodie Waffle lovers

 

Vans x Wtaps Coach

Vans x Wtaps duffel
Żródło – Overkill

WTAPS x Vans, dostępność

Wedle strony Overkill u nich będą dostępne w sprzedaży 28.07.2018, a buty mają kosztować od 90 do 100 Euro.


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *