"> "Wyścigowe" Nike Air Force 1 - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

“Wyścigowe” Nike Air Force 1

13 grudnia 2018

“Wyścigowe” Nike Air Force 1

Do sieci wyciekło zdjęcie nowej kolorystyki Nike Air Force 1 Low, które mają ciekawe, zupełnie nowe logowania.

“Wyścigowe” Nike Air Force 1, czyli co?

Nike Air Force 1 każdy powinien już znać, jest to model, który kiedyś był jednym z najlepszych modeli koszykarskich, a dziś jest chyba najpopularniejszym modelem lifestyle od Nike. Mnogość kolorystyk i wersji sprawia, że ciężko znaleźć AF1, które mocno wyróżniają się na tle innych, tym razem się to udało. Nowością w porównaniu do poprzednich wydań są logowania Nike w okolicy pięty i na podeszwie. Logowania te są zrobione w stylu naklejek, które widujemy na wyścigowych autach czy motorach. Inną zmianą w porównaniu do klasycznych AF1 jest ukrycie szwów między panelami na boku, pod łyżwą.

“Wyścigowe” Nike Air Force 1, kolorystyka

Cholewka to mieszanka czerni i bieli z dodatkami czerwieni na łyżwie z boku i błękitu w jej obrysie. Błękit widoczny jest także na kawałku podeszwy. Przy pięcie znajduje się kilka logowań Nike, wykonanych w specyficznym stylu, wziętym wprost ze sportowych maszyn. Czarną podeszwę zdobią również “wyścigowe” logowania i podkreślone białym kolorem logo Air. Spody są białe i mocno kontrastują z podeszwą. Logo z tyłu i na języku zostało zmienione, niestety nie wiemy dokładnie w jaki sposób, ponieważ nie zostało to uwiecznione na zdjęciu. Na końcu sznurowadeł zastosowano sporej wielkości klamrę.

“Wyścigowe” Nike Air Force 1, zdjęcie

nike-air-force-1-racing
Źródło – @SNEAKERJAMZ

“Wyścigowe” Nike Air Force 1, premiera

Jak wam się podobają takie AF1? Ciekawe czy taki sam zabieg zastosują na innych modelach, na przykład na jakiś Nike Air Max. Na dany moment niestety nie ma żadnego konkretnego info na temat premiery, ale niektórzy spekulują, że zobaczymy je oficjalnie podczas NBA All-Star Weekend 2019.

Sprawdź w sklepie: Nike Air Force 1


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *