"> YEEZY BOOST 700 “Analog” - Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl
Premiery • recenzje • Newsy • Ataf.pl

Kicks News

YEEZY BOOST 700 “Analog”

10 grudnia 2018

YEEZY BOOST 700 “Analog”

Są przecieki na temat nowej kolorystyki “tatowych” YEEZY. Nowa kolorystyka YEEZY BOOST 700 jest dosyć prosta, ale o tym w dalszej części wpisu.

YEEZY BOOST 700 “Analog”, co to za buty?

YEEZY BOOST 700 są modelem z linii Kanye West‘a, którą tworzy wraz z adidas. Cały model jest wykonany w stylu biegówek z lat 90 i wpisuje się on w trend butów typu “dad shoe“. Cholewka to połączenie wielu materiałów, mamy siateczkę, która ma różnej wielkości oczka, mamy skórę, mamy zamsz. W podeszwie znajduje się pianka BOOST, która zapewnia wygodę na najwyższym poziomie. Wszystko to składa się na bardzo udany model, przez wielu uważany za najlepszy w całej linii, której twórca jest Kanye West.

YEEZY BOOST 700 “Analog”, kolorystyka

Całość to połączenie bieli i szarości. Biel można powiedzieć, że na różnych elementach buta, ma różne odcienie, a szare panele cholewki dobrze przełamują resztę. Spód jest czarny i bardzo dobrze pasuje do całej kolorystyki, którą nazwano “Analog“.

YEEZY BOOST 700 “Analog”, zdjęcia

Poniżej możecie zobaczyć render, który przedstawia wizualizację kolorystyki.

adidas-Yeezy-700-analog
Źródło – @theYEEZYmafia

YEEZY BOOST 700 “Analog”, premiera

Wedle informacji, jakie udostępniła YEEZY Mafia, czyli jeden z głównych kanałów informacji na temat produktów YEEZY, ta kolorystyka ma trafić do sprzedaży wiosną 2019 roku.

Sprawdź: adidas


    Written by:    Leave a comment

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *